איך ליצור משרדים יוקרתיים לעסק שלך?

זה לא סוד, המשרד שלכם משמש כמעין כרטיס ביקור של העסק. שכן, הנראות שלו מעבירה מסר ברור אודות המקצועיות שניתנת מצד העובדים במקום. משרד מעוצב, אסתטי ויוקרתי משאיר רושם טוב, בעוד משרד מוזנח עשוי לגרום ללקוחות להתרחק מהמקום במהירות.

עובדה זו הובילה אותנו להעלות מדריך מקוצר בנושא שיציג את 4 הצעדים שיובילו ליצירת משרדים יוקרתיים לכל עסק. הישארו כאן ותגלו מה עליכם לעשות בכל רגע, כדי שתוכלו ליהנות ממשרד מעוצב במינימום מאמץ.

 

הצעד הראשון: תבחנו את הצרכים שלכם

כל מדריך שעוסק בעיצוב מתחיל בהבנה אודות הצרכים הבסיסיים. עליכם לבדוק תחילה מהם הדברים שחייבים להימצא במשרד שלכם. נסביר שיש משרדים שמאופיינים בחללי עבודה פתוחים, בעוד אחרים כוללים משרדים סגורים בלבד. ניתן להבין מכך שלכל משרד יש צרכים אחרים, כך שצריך להכין מראש רשימה שתכלול פריטי ריהוט מסומים שמתאים לסגנון החלל שברשותכם, לדוגמא:

  • 10 שולחנות עבודה
  • 15 ארונות אחסון
  • 25 מדפים ועוד

שימו לב, יישום צעד זה יאפשר לנהל את הצעדים הבאים באופן מושכל.

הצעד הראשון תבחנו את הצרכים שלכם

הצעד השני: תבחרו קו עיצוב זהה לכל החללים

כידוע, בכל משרד יש כמה חללים עיקריים:

  1. מבואה ומתחם קבלה
  2. מטבח
  3. חדרי עבודה או חדרי ישיבות

אם אתם רוצים לעצב את המשרד באופן יוקרתי ומקצועי, עליכם להחליט על קו עיצוב זהה שיבוא לידי ביטוי בכל החללים הללו. נסביר שניתן לבחור לצורך הדוגמא בעיצוב עדכני ולרכוש מטבח מודרני מרשת מטבחי פנל שמציעה מגוון רחב של דגמים.

 

הצעד השלישי: תבדקו את טיב השירות של הספקים

בשלב זה יש בידיכם רשימה מסודרת של רהיטים וקו עיצובי שיאפשר ליהנות ממראה נקי ומסודר. זו העת לבדוק את טיב הספקים שנבחרו על ידיכם בשלבים הקודמים. שכן, אתם צפויים לרכוש מטבח מספק אחד ורהיטים מספק אחר.

נמליץ לקרוא מראש את חוות הדעת שנכתבו ברחבי הרשת אודות הספקים הללו, כדי לבדוק שהם יובילו את הרכישה עד פתח המשרד. נמליץ ללחוץ על הקישור הבא במידה ותגלו ששירותי הובלה לא נכללים ברכישה: https://dealdelivery.co.il. כך תועברו לחברת הובלות מקצועית שתשלים את הצעד הנוכחי ותקדם אתכם לעבר הצד הבא.

הצעד השלישי תבדקו את טיב השירות של הספקים

הצעד הרביעי –  תוסיפו פריטים קטנים

מומחים בתחום עיצוב הפנים ימליצו שלא להסתפק בהצבת רהיטים ואביזרים גדולים. שכן, הפרטים הקטנים הם אלה שעושים את ההבדל. מדובר לצורך הדוגמא בתליית תמונות מינימליסטיות שמשתלבות עם קו העיצוב הנבחר. לצד זאת, ניתן להוסיף פסלונים קטנים ועציצים.

 

מילים אחרונות לסיום

יצירת משרד יוקרתי זו לא משימה למומחים בלבד. בשלב זה אתם יודעים מה עליכם לעשות, כדי להחזיק במשרדים שכאלה, כך שנותר לכם רק ליישם את 4 הצעדים שהוצגו לעיל. נאחל שתחזיקו במשרד מעוצב שימשוך אליו לקוחות על בסיס קבוע.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים