איך ללמוד להוריד אופיס למחשב הנייד שלכם

אז הרגע התחדשתם במחשב חדש ללימודים או לעבודה והגיע הזמן לדאוג שיהיה לכם את האופיס הכי מעודכן והכי חדיש, כדי שתוכלו לעשות את העבודה שלכם כראוי ובנוחות. אז את אופיס על כל חבילותיה צריך לרכוש ולהוריד עם רישיון מיוחד, אבל זה ממש לא אומר שזה מסובך. בעצם זה צעד מאד פשוט ומהיר שניתן לעשות מהמחשב החדש שלנו ובאופן חד פעמי.

אם עד כה לא הייתם בטוחים שאתם זקוקים לאופיס, אנחנו כאן כדי להסביר שיהיה לכם מאד קשה להסתדר בלי זה. אופיס מלווה אותנו כשני עשורים והוא כמעט היחיד שנותן לנו את האופציה הכי נוחה להקים מסמכים, לשתף מצגות ואפילו לתקשר באמצעות מייל מוסדי מסודר בשם אאוטלוק. לכן, ללא אופיס אתם כנראה לא תוכלו לעבוד כראוי בארץ. אז את אופיס צריך לרכוש ולהוריד ויש לעשות זאת באופן נכון ובואו נגלה יחד כיצד.

 

אופן הורדת אופיס למחשב

אם אתם מחפשים אופיס 2021 להורדה קודם כל חשוב לוודא מספר דברים ואז לבצע רכישה והתקנה מסודרים. לפני רכישת האופיס יש לוודא שנקבל במחיר אחד גם תשלום חד פעמי וגם עדכוני תוכנה עתידיים, ללא תשלום נוסף. המחיר יעמוד בדרך כלל על כמה מאות שקלים בודדים, בהתאם לחבילה שנבחר, מה שמוביל אותנו לנקודה הראשונה:

 

בחירת חבילה

מייקרוסופט מציעה לנו כמה חבילות שונות לרכישת אופיס, כאשר כל אחת מותאמת לצרכים שונים וגם האופיס עצמו מגיע בגרסאות שונות. כך שאם אתם רוצים את האופיס הכי חדיש ומעודכן אתם ללא ספק צריכים את אופיס 2021 וכעת יש לבחור את החבילה הרלוונטית: בסיסית לבית, ללימודים, לעסק ועוד. חשוב לשים לב לחבילה שאתם רוצים ולא לרכוש סתם, היות ויש הבדלי מחיר בין אחת לאחת.

 

רכישה

כעת שבחרנו את החבילה כל מה שצריך לעשות זה לבצע רכישה מהירה באמצעות אמצעי התשלום שרלוונטיים לנו באונליין. הרכישה היא מהירה וקלה וכל המידע נשלח אלינו ישר למייל עמו שילמנו.

 

הורדה

את כל המידע הכולל את אופן ההורדה וקוד ההפעלה נקבל למייל וכעת יש לעקוב אחר ההוראות. הראשונה בהן היא להוריד את האופיס שרכשנו מאתר מייקרוסופט אל המחשב הנייד שלנו. מדובר בפעולה מהירה למדיי.

 

הפעלה

עכשיו שהורדנו את אופיס למחשב נבצע התקנה מהירה באמצעות הזנת קוד האקטיבציה לרישיון שקיבלנו וזהו. כעת תוכלו ליהנות מאופיס לכל החיים בלי תשלום נוסף ועם עדכוני תוכנה שוטפים.

 

לסיכום

חבילות אופיס הן חשובות ביותר עבור כל אדם עם מחשב, אחרת הוא לא יוכל לבצע פעולות בסיסיות כמו לתקשר באמצעות מייל, או אפילו לכתוב מסמך בסיסי. כל מה שצריך לעשות זה לבחור חבילת אופיס, לרכוש אותה אונליין ולבצע התקנה והפעלה בהתאם להוראות שתקבלו לאחר הרכישה.

מכשיר דיגיטלי

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים