איך ללמוד תוכנת עריכת וידאו באופן עצמאי וחינמי

תקופת הקורונה העלתה את המודעות בקרב אנשים רבים בכל הנוגע ללימודים חינמיים ברחבי הרשת. שכן, רבים מאתנו היו ספונים בבתים מבלי יכולת לצאת. אחד הדברים שסייעו לרבים להפיג את השעמום היה לימוד של מידע חדש. בגלל שלא מעט אנשים מצאו את עצמם ללא הכנסה באותה תקופה, הייתה נהירה אחר חיפוש לימודים חינמיים. הדבר הוביל אותנו ללמוד תוכנת עריכת וידאו באופן עצמאי וחינמי והחלטנו להעלות את הנושא למודעות ולאפשר לכם להכיר את האפשרות הזו.

 

הרקע לכתיבת המדריך

כבר מעל שנה שאנחנו יושבים על המחשב לאורך זמן ממושך בגלל שהתחלנו ללמוד איך לערוך וידאו לבד. מהרגע שהדבר התגלה לחברים ולקרובי המשפחה שלנו, נדמה שכולם מבקשים את עזרתנו כדי שנערוך להם וידאו לאירוע. הנה כמה סרטונים שערכנו לאחרונה על המחשב:

  • סרטון חתונה לאח שלנו
  • סרטון בר מצווה לאחיין שלנו
  • סרטון חתונה לזוג חברים אהובים

אנחנו מאוד אוהבים לערוך בעצמנו את הסרטונים, אבל הגענו למסקנה שעלינו ללמד את הסובבים אותנו את הדרך ללמוד את העריכה הזו. שכן, כך הם יוכלו לעשות זאת בעצמם ולא יבקשו מאתנו לבזבז את הזמן היקר שלנו עבורם. אז חברים ובני משפחה, אם אתם פה –  מקווים שאתם מקבלים את זה בטוב ומפנים לעצמכם זמן. שכן, אחרי המדריך הזה, אתם לא תצטרכו אותנו.

 

איך ללמוד תוכנת עריכת וידאו באופן חינמי ועצמאי? – השלב ה – 1

סוף סוף הגענו אל הליבה של המדריך. האופן שבו תוכלו ללמוד תוכנת עריכת וידאו בקלות ובחינם מבלי להוציא אגורה. השלב הראשון הוא להחליט שאתם מפנים לכך זמן. שכן, אתם תצטרכו לבלות לפחות שעתיים אם לא יותר בכל יום בשבוע. נכון, אמנם מדובר בלימוד דרך תוכנת עריכת חינמית ואתם כנראה אומרים לעצמכם שאתם לא חייבים להשקיע, אבל כדי לראות תוצאות – אתם צריכים להגיע מוכנים.

 

איך ללמוד תוכנת עריכת ווידאו באופן חינמי ועצמאי? – השלב ה – 2

בשלב זה אתם כבר יודעים שתקדישו לכך זמן. כך שנותר לכם רק לערוך חיפוש בגוגל ולכתוב תוכנת עריכת וידאו חינמית. לאחר שתעשו זאת, אתם תקבלו אך ורק המלצות חינמיות ללא תשלום. בשלב זה תצטרכו לבחור ב – 3 תוכנות שנראות לכם מתאימות אבל עדיין לא להוריד אותן.

 

איך ללמוד תוכנת עריכת ווידאו באופן חינמי ועצמאי?  – השלב ה – 3

בשלב השלישי אתם תצטרכו לערוך בירור מקיף דרך חברים או באמצעות הרשת כדי לבדוק איזו תוכנה היא המומלצת ביותר. שכן, יש לא פעם תוכנות שמאפשרות לכם להשתמש בהן ליום יומיים ולאחר מכן אתם צריכים לשלם. כך שהן לא באמת חינמיות. תערכו בירור מקיף ובסוף תבחרו את התוכנה המתאימה לכם ביותר.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת איך תוכלו ללמוד עריכת וידאו באופן עצמאי.

סרט

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים