האם כדאי ללמוד ייעוץ מס?

אז, האם כדאי לכם להירשם לקורס של ייעוץ מס? כמובן שאנחנו לא יכולים לענות על זה במקומכם, אבל אנחנו בהחלט יכולים לסייע לכם בכל הנושא של המיקוד והפוקוס. בואו ננסה להתמקד ולהתפקס – האם לימודי יועצי מס מתאימים גם לא?

כל אחד מאיתנו בסופו של דבר נועד לעסוק בתחום מסוים, בין אם בתחום של ייעוץ מס או בכל תחום עיסוק אחר.

בעוד שחלק מהאנשים יודעים מגיל מאוד קטן מה הם יהיו כשיהיו "גדולים", לחלק אחר מהאנשים לוקח קצת יותר זמן לברר את הכיוון שלהם בחיים, וזה בסדר גמור. שמעו לנו, האנשים הכי מעניינים שהכרנו בחיינו, לא ידעו במה הם רוצים לעסוק עד גיל 40.

ממש ככה. אז, בין אם אתם בני 40 או בני 22, בואו נבין אם קורס ייעוץ מס הוא מה שמתאים לכם.

 

האם ייעוץ מס הוא נתיב הקריירה העתידי שלכם?

אם יש משהו אחד שחובה לציין כבר ישר כאן על ההתחלה, זה הדבר הבא – יועץ מס הינו תפקיד נחשק ביותר ונצרך מאוד. בשוק יש דרישה ליועצי מס תמיד, ויועצי מס הם אנשים פיננסיים שעוסקים בתחומי עיסוק אשר תמיד יהיו רלוונטיים – כסף והכנסות, החזר מס לעצמאים וחיילים משוחררים, הוצאות לעומת הכנסות אצל עצמאים ועוד. מעניין בהחלט.

יועץ המס הינו אחד המקצועות שתמיד יידרשו בשוק הישראלי. זאת, משום שתמיד ישנם בשוק הישראלי שכירים ועצמאים, חברות ועסקים אשר זקוקות וזקוקים לאותם שירותים פיננסיים של החזרי מס הכנסה.

אם אתם מוצאים את עצמכם נמשכים לכל אותם תחומי אשר עוסקים במיסים, או שמא אתם מאוד אוהבים להתעניין בכל מה שקשור לדינים של מיסים, ייתכן שהעבודה של יועץ מס היא עבודה שיכולה להיות תפורה עליכם.

 

יציבות: יועצי מס בד"כ נשארים מועסקים גם בתקופות מאתגרות ומורכבות

חשוב לזכור, מדובר בעבודה שהנטייה שלה היא להיות יציבה בדרך כלל, וההוכחה האולטימטיבית לכך היא תקופת הקורונה. גם בתקופת הקורונה יועצי מס נשארו מועסקים, רובם המכריע לא יצא לכל מיני חל"ת. ואם לדייק את מילותינו אפילו קצת יותר, בתקופת הקורונה יועצי מס היו מוצפים בעבודה הרבה יותר מאשר בזמנים עברו.

זאת, משום שבתקופת הקורונה שכירים רבים ועצמאים חיפשו ועדיין מחפשים אחר דרכים להשבת סכומי כספים "אבודים" כמובן שסכומי הכסף האלו לא באמת אבודים, מאחר שניתן לקבל אותם באמצעות החזרי מס הכנסה. עוד חשוב לדעת, יועצי מס יכולים לעבוד בתור שכירים, אבל אין שום בעיה, אתם יכולים לעבוד גם בתור עצמאים.

בין אם אתם מועדים לכיוון כזה או אחר, אנחנו ממליצים לכם לשבת לפגישת ייעוץ עם יועצי לימודים. לאחר פגישה עם יועץ לימודים, תוכלו להיות יותר סגורים על הכיוון שאליו פניכם מועדות מבחינת נתיב הקריירה שלכם.

בהצלחה!

 

ייעוץ רציני ומתקדם

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים