לומדים סטיילינג: איך להתאים תכשיטים לגבר?

עבור רוב הגברים בעולם, ענידת תכשיטים היא בגדר טריטוריה לא מוכרת. אולם, שעושים את זה כמו שצריך – הם יכולים להעניק לעונד אותם רמה אחרת של קלאס, גבריות ואינדיווידואליות. להלן הנחיות מדויקות להתאמת תכשיטי גברים לבגדים.

 

זהב עם כסף? ממש לא!

הכלל הראשון בענידת תכשיטים: במידה ובחרת במספר פריטים, וודא כי הם מתאימים, כלומר – שהם עשוים מאותו החומר, או לכל הפחות שייכים לאותה משפחת צבעים. שמירה על פלטת צבעים אחידה מקנה מראה מעודן, מסודר ורענן. טיפ: השעון הוא הפריט שצריך להנחות אותך מה לעשות הלאה הלאה, כי בדרך כלל הוא הפריט הדומיננטי ביותר.

כמו כן, זכור כי זהב מתאים לצבעים חמים יותר כגון חום, אדום ובג', בעוד כסף הוא צבע ניטרלי יותר, שעשוי להשתלב בצורה אלגנטית עם בגדים שחורים או אפורים.

לא יודע במה להתחיל? שעון זו נקודת התחלה טובה!

גברים רבים נמשכים לזוהר העדין של תכשיטים שונים, אך לא יודעים מאין לאזור אומץ לענוד אותם. ההמלצה שלנו היא להתחיל באביזר קלאסי ו"גברי" באופן מובהק – הלא הוא השעון. השעון מעניק את ה"בלינג בלינג" אשר תכשיטים מעניקים, אך בצורה מעודנת יותר.

אז… איך לבחור שעון? הכל תלוי במה אתם רוצים לשדר לעולם. שעונים אנלוגיים הם רשמיים וקלאסיים יותר, מה שהופך אותם למתאימים לעובדים בעבודות רשמיות ומחויטות או לאירועים נוצצים.

שעונים דיגיטליים, לעומת זאת, הם יותר קז'ואל. אלו יתאימו לעובדי ההייטק או הקריאטיב, או למי שהולך על מראה יותר משוחרר וספורטיבי. כך, שעון דיגיטלי מתאים לעוסקים בספורט בתדירות גבוהה – בעיקר כשהוא מגיע עם פיצ'רים כמו ספירת צעדים, מדידת קצב פעימות הלב ועוד.

טיפ: במידה ואתם רוצים לקנות שעון שישמש אתכם ליום יום, אל תבחרו באחד בולט מידי שעלול לקחת ממכם את הפוקוס. כלל הזהב לסטיילינג עבור שני המגדרים הוא הרמוניה, לא השתלטות של פריט אחד על האחר (או גרוע יותר, עליכם).

לא יודע במה להתחיל שעון זו נקודת התחלה טובה! 

שרשרת זהב – אייקוני, קלאסי, גנגסטרי

התכשיט הבא שהוא חובה הוא שרשרת זהב. שרשרת זהב לגבר היא פריט אייקוני – בסרטים הישנים, הגברים המכובדים והערמומיים תמיד עונדים אותן, כגון הגנגסטרים בסרטים האיטלקיים או אפילו הגיבור בסרט קזבלן. שרשרת זהב תלך מצוין עם פריטים קלאסיים בעלי ניחוח רטרו, כגון חולצה לבנה מכופתרת, מכנסיים מחויטות שחורות או טי-שירט פסים.

 

בשורה התחתונה…

כשהוא משתלב נכון, תכשיט יכול להיות תוספת נהדרת – וגברית – להופעה שלך. צריך לזכור כי "פחות זה יותר", כי יש להתאים את גווני המתכת ממנו עשוי התכשיט וכן להתאים את סוג התכשיט לאירוע.

אם נתמצת את כל מה שנכתב במאמר זה, החוכמה היא להרגיש טוב ועוצמתי בעור שלך ועם התכשיטים שלך. ניתן לעשות זאת עם הוספה של תכשיט אחד בכל כמה חודשים – כשאתה מתחיל עם שעון, ומתקדם אט אט לשרשרת זהב ואז אפילו לענידת טבעת או צמיד.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים