איך תלמדו להשיג כרטיסים שווים לליגה הספרדית

מבחינת כדורגל, קשה להתחרות באיכות שמציעה לנו ה'לה ליגה' – הלא היא ליגת העל הספרדית. מיטב השחקנים בעולם חולמים להגיע לליגה הזו, ואם אתם רוצים לפנק את עצמכם עם משחק כדורגל איכותי, אין ספק שהליגה הספרדית היא המקום הנכון לעשות את זה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין איך תוכלו לקנות כרטיסים לליגה הספרדית ומה חשוב לבדוק לפני כן.

 

הליגה הספרדית

בניגוד לליגה הישראלית שכדי לקנות כרטיסים עבורה אם יכולים פשוט להיכנס לאתרים הישראלים שמשווקים אותם, כרטיסים לליגה הספרדית זה דבר שקצת יותר מסובך להשיג. רוב הקבוצות לא מוכרות את הכרטיסים שלהם למי שאינם מנויים של המועדון, וגם כאשר נותרים כרטיסים סביר להניח שהם לא יהיו במקומות טובים.

את הכרטיסים תוכלו לקנות אצלנו באתר, אבל לפני שאתם עושים את זה יש כמה דברים שחשוב לבדוק. כרטיסים לליגה הספרדית יכולים לעלות לא מעט כסף, וכדי שתוכלו לנצל את חווית הצפייה במשחק עד תום, אל תזמינו כרטיסים לפני שעשיתם את הבדיקות הבאות.

כרטיסים לליגה הספרדית

 

בחירת קבוצה מועדפת

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא כמובן לבחור את הכרטיסים על פי הקבוצות שאתם אוהבים. בור ישראלים, סביר להניח שיש לפחות קבוצה אחת בליגה הספרדית שהייתם רוצים לראות אותה, ואם נלך על פי הסטטיסטיקה סביר להניח שמדובר על ברצלונה או ריאל מדריד. אצלנו באתר תוכלו למצוא כרטיסים למשחקים של שתי הענקיות, אולם גם למשחקים של שאר קבוצות הליגה הספרדית.

 

בחירה לפי אזור

אפשרות נוספת היא לבחור את המשחק אליו תלכו על פי האזור הגיאוגרפי בו הוא נערך. סיטואציה כזו מתאימה למי שמגיעים בכל מקרה לספרד ולאו דווקא עבור משחקי כדורגל. אם מתחשק לכם להכניס לחופשה שלכם משחק כדורגל בתור בילוי, חפשו את הקבוצות המקומיות באזור בו אתם שוהים ובאתר אצלנו תוכלו למצוא משחקים של אותן קבוצות.

 

נסו לתפוס כמה משחקים יחד

בספרד ישנן ערים עם יותר מקבוצת כדורגל אחד, ובחלק ניכר מהשנה משחקי הליגה הם לא המשחקים היחידים כיון שקבוצות רבות משחקות במפעלים יבשתיים. אם אתם נוסעים למשחק כדורגל נסו לעשות את זה בשבוע שבו יש יותר ממשחק אחד כדי לנצל את החופשה כמה שיותר.

 

בחירת מקום

הדבר האחרון שחשוב לעשות כאשר אתם מזמינים כרטיסים למשחק באתר הוא לבחור מקום נוח באצטדיון. שלא כמו בישראל, בספרד תוכלו לראות עשרות אלפי צופים גם במשחקים שלא מוגדרים כמשחקי צמרת. המקום שלכם באותם משחקים הוא דבר קריטי ולכן יש להזמין אותו רק אחרי בדיקה. שימו לב שייתכנו פערי מחירים משמעותיים בין מקומות שונים באותו משחק.

 

לסיכום

משחק כדורגל בספרד הוא חוויה שלא שוכחים להרבה זמן. הזמנה של כרטיסים יכולה להתבצע דרך האתר שלנו אך לפני שאתם עושים אותה הזכרנו לכם כמה דברים שכדאי לבדוק אותם.

בחירת מקום

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים