לומדים אינפוגרפיקה: כל היתרונות בסדנה הזו!

אינפוגרפיקה היא אחד התחומים הלוהטים והמבוקשים ביותר הקיימים היום בשוק. זה תחום יפיפה שמשלב כמה דברים חשובים: מתמטיקה, סטטיסטיקה ואסתטיקה. 

 

מה זה בכלל אינפוגרפיקה?

במילים פשוטות אינפוגרפיקה היא הצגת נתונים בצורה ויזאולית על מנת להמחיש או להנגיש אותם. וזה יוצא מגניב, ממש מגניב. אינפוגרפיקה היא למעשה סוגה בתחום תקשורת חזותית שמשתמשת בשילוב של הדמיית נתונים, תמונות וטקסט להעברת מידע הסברתי, כגון סטטיסטיקה.

לרוב אינפוגרפיקה תנגיש מידע שקשה להסביר דרך טקסט בלבד. נניח שאתם רוצים להעביר מסר או מידע שקשורים בנתונים, תהליכים או מספרים – אם תכתבו טקסט מפורט סביר להניח שהרבה אנשים יאבדו עניין בדרך. אם תראו להם את הנתונים בצורה ברורה, ויזאולית ויפה הם יתחברו למסר בצורה הרבה יותר קלילה.

זה נשמע כמו משהו מאד עכשווי אך בעצם הסינים השתמשו בטכניקה הזו כבר לפני מאות שנים! החל מאמצע המאה ה21 התחום הזה זוכה לפריחה, והוא משמש לכתבות, ספרים, מצגות ויכול להופיע בכל מקום היום ובכל תחום, עקב כך נוצר ביקוש ליוצרי אינפוגרפיקה.

מה זה בכלל אינפוגרפיקה

אינפוגרפיקה זה כיף!

סדנת אינפוגרפיקה טובה ומקצועית יכולה להיות רכישת תקשורת חדשה ומהנה ממש! אם אתם אנשים יצירתיים, עם חוש עיצוב ואוהבים אסתטיקה – זו סדנא מושלמת עבורכם. לרוב יוצר האינפוגרפיקה שואף לתוצאה אסתטית, יפה, מזמינה ויצירתית.

ניתן דוגמא – אם נניח אתם רוצים להעביר לאנשים מידע שיש בו הרבה נתונים הנוגעים לכלבים – המוטיב המרכזי בעבודה שתכינו יכול להיות מבוסס על איורים יפים של כלבלבים חמודים. באופן מיידי רמת הקשב והעניין של אנשים תעלה כשיש איורים של כלבלבים מתוקים! כמובן שגם לצבעים, גדלים וטקסטורות יש חשיבות עצומה, כך שאם יש לכם עין טובה ויכולות יצירתיות התחום הזה יכול להיות מושלם עבורכם.

מה לומדים בסדנת אינפוגרפיקה?

בסדנה טובה תלמדו בצורה מקיפה ומקצועית איך לייצר אינפוגרפיקה: איך לקחת נתונים, מידע נסתר או כל סוג אחר של ידע שתרצו לתקשר ומתרגמים אותו לאינפוגרפיקה מעוצבת, יפה שמעבירה מסר מדויק בצורה קלילה וויזאולית.

בסדנת אינפוגרפיקה ישימו דגש על איך לקחת תוכן עמוס מידע ולפשט אותו כך שתוכלו להציג אותו על מסך ולהשאיר את הקהל שלכם מרותק לנושא. סדנת אינפוגרפיקה תתן לכם כלים ליישם את העיצוב באמצעות כלים אונליין בצורה פשוטה וקלה לכל משתמש. סדנאות כאלה בדרך כלל יתאימו לכולם ולא משנה באיזה תחום אתם, אתם והעובדים שלכם יוכלו להשתמש בכלים החדשים להעברת מידע גם בתוך החברה וגם ללקוחות השונים שלכם.

אחרי שתרכשו את הכלים ותתחילו להשתמש בהם אתם תראו מהר מאד איזה שינוי חיובי מתקיים כשאנחנו מפשטים את המידע אותו אנחנו רוצים להעביר. אנשים פתאום יבינו אתכם יותר טוב ותחושו שיפור מיידי ברמה המקצועית.

 

לסיכום

אינפוגרפיקה היא כלי חדשני ומצוין. היא מתאימה לכל תחום והיא צובעת את החיים בצבעים יפים יותר. אם אתם יצירתיים ואוהבים ללמוד דברים חדשים – תנו לעצמכם מתנה!

לומדים אינפוגרפיקה כל היתרונות בסדנה הזו!

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים