זה הזמן להתחיל לימודי פסיכותרפיה הוליסטית

אם מאז ומתמיד נפש האדם סקרנה אתכם, כנראה שכעת זהו הזמן המושלם עבורכם להירשם למסלול לימודים המתמקד בפסיכותרפיה הוליסטית. אנו מזמינים אתכם לקחת את עתידכם בידיים ולקחת בחשבון שקריירת החלומות שלכם נמצאת בהישג יד. בואו נדבר על זה.

חלקנו עובדים במשרת החלומות שלנו, חלקנו האחר אולי פחות מרגישים את זה. בין אם כך או כך, בחלק מהמקרים אנשים גם מבצעים הסבות מקצוע. אגב, הסבות מקצוע הן אפשריות ממש כמעט בכלל הגילאים. ישנם לא מעט אנשים אשר מבצעים הסבות גם בגילאים מקדמים יותר. נשים כיום לומדות פסיכותרפיה במכללות רבות, גברים גם כן, והביקוש למקצוע זה אינו קטן עם השנים. אם כך, האם גם הגיע הזמן עבורכם להירשם למסלול לימודים הוליסטי זה? בואו נגלה ביחד.

 

מסלול הלימודים שתמיד חלמתם עליו פסיכותרפיה הוליסטית

אם נמאס לכם להתלבט בין מסלול לימודים אחד לשני, אתם כנראה צריכים סוף כל סוף להגיע לכדי החלטה. ומה יותר נכון מאשר אותו מסלול לימודים שתמיד עניין אתכם, אבל לא העזתם לעשות את הצעד ולהירשם אליו?

לימודי פסיכותרפיה הוליסטית מתאימים לאנשי מקצוע שונים המגיעים מעולם בריאות הנפש, לרבות עובדות סוציאליות. אגב, ללימודי הפסיכותרפיה ההוליסטית מגיעים סטודנטים גם ממקצועות ההדרכה. למשל, הדרכה של נפגעי נפש במסגרות שיקום הנקראות "הוסטלים".

 

האם לימודי פסיכותרפיה זה מה שמתאים גם לכם?

בין אם אתם מגיעים מתחום כזה או אחר בעולם בריאות הנפש, יש סיכוי שמסלול לימודים זה יהיה בדיוק מה שאתם מחפשים. הלימודים יכללו קורסים רבים ומגוונים בנושאים אלו של למידת הנפש אצל האדם, את דרכי התנהגותו, את פעולותיו ועוד.

אתם תוכלו להעשיר את הידע שלכם בקורסים כגון פסיכולוגיה קוגניטיבית, נוירופסיכולוגיה, פסיכולוגיה הוליסטית ועוד רבות. כמובן, הקורסים האלו יכולים להשתנות מסמסטר לסמסטר וממכללה למכללה. מאחר שזה כך, יהיה חשוב לוודא מראש את רשימת הקורסים המיועדים לכל סמסטר במכללה אליה אתם נרשמים ב-2020.

 

מה עוד חשוב לדעת לגבי המכללה שתירשמו אליה?

כדאי לדעת, מכללת מעינות לרפואה משלימה מפרסמת באתר שלה מגוון קורסים שונים שניתן להירשם אליהם בה. עוד משהו שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון הוא, הנושא של המכללה שבה תלמדו. כמעט לרוב, לא יהיה מומלץ להירשם למכללות מאוד חדשות ונטולות מוניטין, או ותק.

בסופו של דבר, יהיה חשוב לבחור במכללות עם מוניטין רב שנים. זאת משום שבמכללות האלו תמצאו גם מרצים באיכויות גבוהות. בימינו הדיגיטליים מכללות כבר מפרסמות את רשימות המרצים שלהן באתרי האינטרנט. אתם יכולים לדעת מראש אילו מרצים עומדים להעביר לכם הרצאות, מה הם חומרי הלימוד, להתעדכן בסילבוס נוכחי של שנת לימודים ועוד. בקיצור, כל המידע אונליין, נגיש וזמין בכדי שתבטיחו את עתידכם ואת הקריירה שלכם. בהצלחה, לימודים נעימים שיהיו!

ללמוד

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים