איך ללמוד לעשות טיקטוק בצורה שתביא צפיות ועוקבים

בתור בעלים של עסק, אחת ההוצאות הכי כבדות שלכם היא פרסום. לא משנה מהי הדרך שבה אתם מפרסמים את העסק, כנראה שהפרסום הזה הוא מרכיב משמעותי בסך ההוצאות החודשי שלכם. דווקא בגלל זה חשוב שתבינו שההוצאה הזו היא לא גזירת גורל, וניתן להגיע לקהל לקוחות חדש עם כלי פרסומי רב עוצמה, שאפילו לא יעלה לכם כסף. כאן נספר לכם עליו.

 

פרסום בטיקטוק

בעלי עסקים רבים הבינו את הפוטנציאל שיש לרשתות החברתיות בפרסום עסקי. אם גם לכם נמאס לשלם כל חודש למפרסמים, הגיע הזמן שתתחילו לעשות את זה בכוחות עצמכם. בטיקטוק, יש לכם אפשרות לפרסם לבד, וזו בדיוק הסיבה שאתם חייבים להכיר את טיקטאק קורס טיקטוק.

פרסום בטיקטוק

קורס טיקטוק

פרסום ברשת חברתית שונה לגמרי מהשימוש הרגיל שכל בעל חשבון עושה בה. זו בדיוק הסיבה שכדי להפוך את הטיקטוק שלכם לכלי פרסומי כדאי שתקחו קורס שבו יסבירו לכם את העקרונות המרכזיים של השיטה. מלבד הצורך בהיכרות עם האפליקציה באופן בסיסי, שהוא החלק הראשון של הקורס, יש עוד שני דברים שתלמדו בו ויעזרו לכם להגיע לקהל רב יותר של לקוחות.

 

האלגוריתם

הדבר החשוב ביותר בפרסום ברשת בכלל ובטיקטוק בפרט הוא הבנה של האלגוריתם. לכל מנוע חיפוש או רשת חברתית יש דרך מסוימת שבה היא מדרגת תכנים. הדירוג הזה יקבע מה התכנים שיופיעו ראשונים בתוצאות החיפוש, ואלו תכנים יקבלו חשיפה גבוהה יותר. אם נבין איך הדירוג הזה עובד, נוכל לערוך את התכנים שלנו כך שהם יענו על אותן דרישות.

האלגוריתם של טיקטוק הוא אוסף הכללים שמנחים את המפתחים של טיקטוק איך לדרג את הסרטונים. במהלך הקורס ננתח לעומק את האלגוריתם הזה, ונבין כיצד לעצב את הסרטונים שלנו כך שהם יגיעו לכמה שיותר צופים.

אַלגוֹרִיתְם

עריכת תוכן

בתור בעלי עסקים, סביר להניח שהיכולת לערוך תוכן היא לא משהו שנמצא אצלכם ברמה גבוהה. עד עכשיו חוס הידע הזה עוד היה לגיטימי, אבל ברגע שטיקטוק הפך להיות חלק מרכזי מפרסום העסק שלכם חשוב שתבינו איך עורכים תוכן לפחות ברמה בסיסית. במהלך הקורס תכירו אפשרויות שונות שניתן להוסיף לסרטונים כדי לגרום להגיע לכמה שיותר צופים, וכך לפרסם את העסק שלכם.

כמובן שעקרונות העריכה אותם תלמדו הם כאלו שיאפשרו לכם לייצר סרטונים שעונים על הדרישות של האלגוריתם, וכך העריכה תוביל אתכם ללקוחות נוספים.

 

לסיכום

כמו רשתות חברתיות נוספות, גם חשבון טיקטוק יכול להפוך לכלי פרסומי רב עוצמה עבור העסק שלכם. כל מה שאתם צריכים לדעת זה רק איך לרתום אותו לטובת הפרסום. במהלך קורס פרסום בטיקטוק תלמדו כיצד לתפעל את האפליקציה בצורה נכונה, ואיך למשוך לחשבון שלכם כמה שיותר עוקבים. במקום לשלם למפרסמים תוכלו לעשות את העבודה הזו בכוחות עצמכם בצורה יעילה יותר.

עוקבים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים