ללמוד קוסמות ברמות הגבוהות האם זה אפשרי?

במשך אלפי שנים מבקש האדם להתחבר למסתורין ולחלק העל טבעי של היקום. הריגוש המלווה אותנו בעומדנו בפני תופעה שאי אפשר להסבירה הוא דבר מפעים ולמלהיב, והתלהבות זו באה לידי ביטוי בפופולאריות של מופעי קוסמים ואמני חושים בשנים האחרונות. אך איך ניתן ללמוד להיות קוסם? האם כל אחד יכול לעשות קסמים?

 

האם כל אחד יכול להיות קוסם?

קוסם נדרש למספר תכונות בסיסיות, אשר חלקן נרכשות וחלקן מולדות. הקוסם נדרש להיות בעל כריזמה, זריזות ידיים, חשיבה יצירתית, יכולת אלתור ברמה גבוהה, חוש הומור, ויכולת עמידה מול קהל. כאמור, חלק מהתכונות הללו מולדות, וחלקן ניתנות לרכישה על ידי אימון ותרגול לאורך זמן. כמובן שישנם עוד דברים רבים אשר הקוסם צריך, אך ללא הדברים הללו קשה להתקדם בתחום הקוסמות.

 

איך ללמוד להיות קוסם?

ישנם מספר דברים אותם נדרש הקוסם לעשות על מנת להיות קוסם ברמה גבוהה. כמובן שהרשימה הזו הינה חלקית בלבד, ואנו השתדלנו להביא את הדברים המרכזיים והבסיסיים ביותר. ניתן ללמוד על כך עוד באתר https://asael-magic.co.il.

 

אימון אימון אימון

חוק ה10,000 קובע כי בכדי להגיע למצוינות בתחום מסוים, ואין זה משנה באיזה תחום, על האדם להשקיע לפחות 10,000 שעות אימון. הדבר נכון שבעתיים בעולם הקסמים, כיוון שהוא כולל בתוכו מגוון רחב של טכניקות ותרגילים. ישנם קסמים מורכבים הדורשים אימונים במשך מספר חודשים ואף שנים, בכדי להגיע לרמת ביצוע מושלמת.

 

השתתפות בכנסי קוסמים

קוסמים על פי רוב אינם ממציאים בעצמם את כל הקסמים שלהם, אלא סוחרים בקסמים עם עמיתיהם למקצוע. דרך מקובלת להתעדכן ולהחליף חוויות וקסמים, הינה דרך כנסי קוסמות המתקיימים בכל רחבי העולם. ישנם כנסים הנחשבים יוקרתיים יותר, אליהם לא ניתן להיכנס ללא הזמנה, אולם רוב הכנסים פתוחים לקהל הרחב, ומאפשרים לקוסמים מכל העולם להתעדכן וללמוד קסמים חדשים באופן שוטף.

 

קניית ערכות קסם

כאמור, רוב הקוסמים אינם ממציאים את כל הקסמים שלהם בעצמם, אלא מקבלים אותם מקוסמים אחרים. קוסמים רבים קונים קסמים ואביזרי קסם בחנויות קסמים או באינטרנט. מחיר הקסם נע בהתאם למורכבותו, עלות האביזרים ורמת הקסם. הקסמים הפשוטים נמכרים בעשרות בודדות של שקלים, והקסמים המורכבים יותר יכולים להגיע למחיר של מאות ואף אלפי שקלים.

 

חשיבה יצירתית

קוסם טוב נדרש לחשוב מחוץ לקופסא, ולחפש דרכים חדשות ויצירתיות לבצע כל דבר. מאחורי כל קסם עומד טריק יצירתי מיוחד, וקוסם טוב חייב למצוא רעיונות חדשים ודרכים חדשות לבצע את קסמיו. בנוסף, קוסם טוב יודע להחליף את אביזרי הקסם הייחודיים במוצרים הקיימים בכל מקום, כמו סכו"ם, קלפים, מטבעות, כלי מטבח וכדו'.

גמישות מחשבתית זו מאפשרת לקוסם לבצע את קסמיו בצורה מגוונת אשר אינה מתקבעת על צורה אחת בלבד.

 

השתתפות בקורסים וסדנאות

מי שמבקש ללכת עם החלום שלו ולהפוך את עניין הקוסמות למקצוע, מומלץ לעשות זאת דרך קורס המועבר על ידי קוסם מקצועי. קיימים כיום בשוק מגוון קורסים וסדנאות ברמות שונות ומחירים שונים, חלקם מעניקים תעודה, חלקם מעניקים ליווי וסיוע וכדו'. קורסים אלו יסייעו לכם לעשות את צעדיכם הראשונים בעולם הקסמים ומשם – השמיים הם הגבול!

קלף בשרוול

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים