מהי מסיבת אוזניות וכיצד מפיקים אחת כזאת

אם לאחרונה יצא לכם לראות אנשים רוקדים באמצע שדרת רוטשילד בתל אביב ללא מוסיקה שמלווה אותם, כנראה שעברתם ליד מסיבת אוזניות. לא יצא לכם עדיין להכיר את המושג הזה? אז הנה כל מה שצריך לדעת בכדי להרים הפקה כזאת לאוויר:

אין כמו מסיבה טובה לגוף ולנפש. לגוף, מאחר שמסיבה טובה שורפת קלוריות. לנפש, ובכן, אין צורך בכלל להסביר. כולנו צריכים את הפורקן הזה מדי פעם, חלקנו אוהבים לרקוד יותר וחלקנו פחות. ובעוד שחלק מהמסיבות עשויות לפעמים להיות רועשות מדי למקומות מסוימים, הומצא המושג "מסיבת אוזניות".

עוד מידע בנושא הזה של מסיבת אוזניות, תוכלו למצוא באתר https://master-sale.co.il/ של חברת מאסטר סייל השכרת ציוד לאירועים, אבל אנחנו גם נסביר בקצרה על העניין. הנה כל מה שצריך לדעת, נתחיל מהמשדרים של האוזניות.

 

מה חשוב לדעת לגבי מסיבת אוזניות מבחינה טכנולוגית?

קודם כל והכי חשוב, בכדי להפיק מסיבת אוזניות, אתם צריכים משדרים אמינים ואיכותיים, בכדי שהמוסיקה לא תהיה מקוטעת. מאחר שהמוסיקה משודרת בטכנולוגיות WIRELESS לאוזניות מהמשדרים, אתם צריכים לדעת שאתם שוכרים או רוכשים משדרים איכותיים מאוד.

אגב, חשוב לדעת, לכל משדר ישנו טווח שידור מסוים, וככה גם רלוונטי לגבי האוזניות – לכל אוזנייה יש טווח קליטת שידור מסוים. כמובן, ככל שתעלו בתקציב, ככה תוכלו בעצם לרכוש משדרים עוצמתיים יותר וכאלו שמסוגלים לשדר תשדורות למרחקים גדולים יותר.

 

משדרים, אוזניות אלחוטיות וכל הריקודים שבין לבין

למעשה, מעבר לנושא של משדר, אתם גם תצטרכו לדעת שהאוזניות עצמן איכותיות, מאחר שאוזנייה לא איכותית לא תוכל לקלוט בצורה מספקת את המוסיקה. בגדול, זה בערך מה שצריך לדעת על מסיבת אוזניות, אבל כמובן שיהיה חשוב גם לבחור בלוקיישן הנכון עבור ההפקה שלכם.

מאחר שמסיבת האוזניות לא מהווה שום מטרד על הסביבה, אתם יכולים לקיים אותה כמעט בכל מקום. אם תטיילו ברחבי תל אביב, אתם תראו פה ושם אנשים רוקדים עם אוזניות, אז אל תהיו מופתעים. צריכים סיוע נוסף?

 

צריכים סיוע נוסף בנושא של הפקת מסיבת אוזניות וציוד לאירועים?

כמו שאמרנו קודם לכן פה למעלה, אתם יכולים להיכנס כרגע לאתר האינטרנט של חברת מאסטר סייל ולקרוא מידע נוסף על מסיבות אוזניות. יחד עם זאת, אם אתם לא מוצאים באתר את המידע הנחוץ לכם, אתם יכולים לפנות לשירות הטלפוני של MASTER SALE (מאסטר סייל).

עם ניסיון מקצועי של שנים ורצון לסייע לכם בהפקה שלכם, צוות המקצוענים של החברה יספק לכם את השירות של ייעוץ רכישת והשכרת ציוד אירועים מכל הסוגים. עוד בסל השירותים של החברה, גם השכרת מכונות מזון לאירועים גם מפלי שוקולד ומכונות סוכר, השכרת מתנפחים לאירועים ועוד. שיהיה בהצלחה, אל תפסיקו לרקוד!

 

בנאדם עם כובע ואוזניות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים