קורסים מומלצים לעבודה- מסיימים ועובדים !

בין שפע הקורסים המוצעים היום, ישנם קורסים מומלצים לעבודה המכשירים את הלומדים בהם מקצוע חדש שעשוי להיות המקצוע המרכזי לפרנסתם או כהכנסה נוספת.

יוקר המחיה בארץ, מחירי הדיור והרצון לחיות חיים ברמה ואיכות גבוהים, מובילים רבים מהצעירים וגם בעלי המשפחות לרכוש מקצוע נוסף אותו יוכלו לעשות לצד פרנסתם העיקרית.

OS_Orin-Shpalter_logoShakuf_black

 

הקורסים עצמם עוסקים בתחומים הכי חמים היום בעולם שוק ההון והחיסכון. יש קורס השקעות נדל"ן, קורס ייעוץ משכנתאות וקורס ביטוח. אלה הם הקורסים שיפתחו לכם דלת לעולם הדור החדש בעולם הנדל"ן, המשכנתאות והביטוח על כל השינויים והתקנות החדשות של השנים האחרונות.

גם מי שכבר עוסק בזה, בוחר להירשם לקורסים כדי להתעדכן ולהיות עם היד על הדופק, יש כאמור כאלה שלומדים בקורסים כדי לרכוש מקצוע ויש אנשים פרטיים שפשוט רוצים לכלכל את צעדיהם בתחומים האלה אחרי שרכשו ידע מקצועי.

 

קורסים מומלצים לעבודה- קורס השקעות ויזמות נדל"ן

בשני העשורים האחרונים התרחשה מהפכה של ממש בשוק הנדל"ן בארץ, נוצרו אפיקי השקעה חדשים כמו רכישת קרקעות חקלאיות, קבוצות רכישה. אנשים משקיעים את כספם לא בשוק ההון אלא בנדל"ן וייעוץ נדל"ן הפך למקצוע מבוקש. חלקם לומדים קורס נדל"ן בצפון ובחיפה.

צעירים רבים לומדים קורס השקעות ויזמות נדל"ן- הבולט ברשימת קורסים מומלצים לעבודה שכן כבר מיד לאחר הקורס הם יהיו עסוקים מאוד. יש המון משקיעים המתעניינים ברכישת נכסים מניבים הזקוקים להם כמו גם עבודה בחברות בנייה או יזמות. אין סוף אפשרויות להתפרנס מהמקצוע הזה במסגרות שונות.

ייעוץ נדל"ן הפך למקצוע הכי מבוקש הן מהצד של מי שמעוניין לעבוד בזה והן מהצד של אנשים פרטיים שרוצים לרכוש ידע אישי לפני שהם מבצעים עסקאות פרטיות.

כיתה

 

קורס ייעוץ משכנתאות- היום כל אחד יכול!

עד לפני כמה שנים כל מי שביקש לקחת משכנתא היה עושה זאת דרך יועצי משכנתאות של הגופים הפיננסיים היחידים שהעניקו את הייעוץ הזה- הבנקים. לפיכך היה ברור כי הם דאגו בעיקר לאינטרסים של הבנק.

לזקוקים למשכנתא לא הייתה כל ברירה אחרת ולא היו יועצי משכנתא פרטיים כמו שיש היום. את המקצוע הזה קורס ייעוץ משכנתאות המבוקש ברשימת קורסים מומלצים לעבודה, רוכשים היום רבים שכן לווים פוטנציאליים של משכנתא מעדיפים לפנות אליהם ולא לבנק משום שהם בלתי תלויים בבנק או במוסד פיננסי אחר ולכן הייעוץ שלהם הוא לטובתם ולא לטובת הגוף שמעסיק אותם.

 

קורס ביטוח-  כי לכולם היום יש ביטוחים!

קשה למצוא היום מישהו שאין לו איזה שהוא סוג של ביטוח אם זה ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות פרטי ועוד. אנשים עושים ביטוחים כדי להבטיח את איכות חייהם, בריאותם ועוד.

בין קורסים מומלצים לעבודה אחד המובילים הוא קורס ביטוח אם זה כקורס ניהול עסק ביטוח, קורס ביטוח תאונות, קורס חיתום ועוד.

זהו מקצוע מבוקש הן כהכנסה מרכזית והן כהכנסה נוספת.

מכללת אורין שפלטר, הנה המובילה היום בלימודי ביטוח, ייעוץ משכנתאות, ייעוץ ויזמות נדל"ן ועוד.  היא מציעה תוכנית לימודים מקיפה ומקצועית, המועברת ע"י מרצים בעלי מוניטין רב. הלימודים מתקיימים במרחב לימודי נוח המצויד בטכנולוגיה מתקדמת.

בוגרי מכללת אורין שפלטר, מבוקשים מאוד בשוק העבודה.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים