קורס ספרות, מקצוע מתגמל לחיים

מי מאיתנו לא אוהב להיראות במיטבו ולטפח את הגוף ובעיקר את השיער? לשם כך אנו רצים לספר כדי לקצץ, לצבוע, לעשות תסרוקת ופן.

העיקר לעשות שינוי ולהיראות היטב.

העובדה היא שאי אפשר לחיות בלי ספרים ולכן הם סוג של סלבס בתחום.

המאמר יעסוק ביתרונות של קורס ספרות מקצועי ומשתלם.

 

מקצוע מתגמל ומשתלם

אם השתחררתם מהצבא ואתם מחפשים מקצוע משתלם ומתגמל או שהחלטתם לעשות הסבת מקצוע, קורס ספרות ועיצוב שיער הוא בשבילכם. ענף הספרות הוא מקצוע מבוקש מאוד שיש בו המון עבודה גם אם לאנשים אין כסף לגמור את החודש מסיבות שונות. כולם רוצים להיראות טוב ולפחות פעם בחודש מבקרים אצל הספר. כיום הספר אינו רק ספר, אלא מעצב שיער. ובהתאם גם המשכורת שלו. ספר הפותח עסק עצמאי מרוויח יפה מאוד גם אם הוא משקיע במכשור ובחומרים יקרים. אולי לאחר הקורס צריך לצבור קצת ניסיון כמתחילים, אך בהמשך צוברים לקוחות ואז פותחים עסק פרטי ומשתלם. זוהי גם אחת העבודות המספקות והמחמיאות ביותר בעיקר כשהלקוחות יוצאים מרוצים מהמספרה. פוגשים אנשים, מפתחים איתם קשרים, יוצרים חוג לקוחות קבוע ונהנים מהתוצאות.

 

האם מספיק רק כישרון?

ישנם ספרים מאוד מצליחים וכישרוניים שיכולים לעסוק בתחום אך האם זה מספיק? ספרים איכותיים וכישרוניים צריכים להתמקצע ולהיות רלוונטיים בכל מה שקשור למקצוע ולפיכך חייבים ללמוד אותו. בקורס ספרות מקבלים את כל הכלים והטכניקות ויוצאים יותר מקצועיים כך שהדרך להיות ספרי צמרת סלולה לכם. הלימודים בקורס עורכים כחודשיים שלושה במשך 100 שעות ומיועדים למי שרוצה להתמחות בתספורות של נשים, גברים וילדים. ניתן לרכוש בקורס ציוד וללמוד אף במסלול ערב. בקורס לומדים כל מה שצריך כדי להפוך לספרים. בנוסף לתספורות, סירוק, פן וצבע, לומדים לטפל גם בפאות, בזקנים, לעשות גוונים, החלקות, תכנון, שיווק, ניהול עסק ועוד. בסיום הקורס מקבלים תעודה והפנייה למקומות עבודה בסלוני תסרוקות איכותיים.

 

עבודה מעשית

עוד במהלך הקורס מתנסים בטכניקות השונות במספרות עם לקוחות ומפתחים קשרים. העבודה המעשית חשובה ביותר להתמקצעות בתחום ובלעדיה יהיה קשה מאוד לעבוד בו. הניסיון הוא פקטור חשוב ובשל עובדה זו גם המורים בקורס מנוסים וותיקים בתחום. חיילים משוחררים המעוניינים בקורס ספרות בין אם עבדו בכך בשירות שלהם ובין אם לא, יכולים ללמוד בו על חשבון הפיקדון כי זהו קורס מוכר. התעודה שמקבלים בסיום הקורס היא תעודה בינלאומית ומפוקחת באמצעות משרד התמ"ת שגם הוא מעניק תעודה לספרים המקצועיים. לסיכום, ניתן לבחור באחד הקורסים כמו: עיצוב שיער לנשים, עיצוב שיער לגברים ולילדים, ועיצוב תסרוקות כלה, אך מומלץ לשלב ביניהם כדי להתמחות באופן מקסימלי. ספרים עובדים יכולים לעשות השתלמויות ולהתעדכן בכל החידושים ולשלב בזה גם קורס לכימיה וטכנולוגיה של השיער.

 

תסרוקת

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים