הבנים והבנות: כך תתכננו יום הולדת שבנים אוהבים!

אחד הקשיים המורכבים ביותר שכל הורה לילד חווה במהלך חייו אינו נוגע לחבלי הלידה הקשים או ללילות הלבנים. הקושי המורכב ביותר שבא לידי ביטוי בקרב הורים לבנים מתרחש רגע לפני קיום יום הולדת. זה הרי ידוע שתכנון ימי הולדת לבנים צריכים להתקיים תוך חשיבה מעמיקה על הפרטים החשובים ביותר. יצאנו להכיר בפרטים הללו עבורכם, כדי להקל עליכם בתכנון הקרוב. הישארו אתנו ותצאו מומחים בנושא.

 

השלב ה – 1 לתכנון יום הולדת לבן: בירור פרטים אודות המקום המושלם לחגיגה

אתם לא רוצים להחליט שיום ההולדת יתקיים במקום מסוים ולגלות לאחר מכן שהילד שלכם בכלל לא רוצה לחגוג שם, נכון? לכן, ההמלצה שלנו היא לשוחח עם הילד בשלב הראשון ולבדוק אתו איפה הוא רוצה לערוך את היום הולדת. ההמלצה שלנו היא להציע לו כמה אפשרויות שמקובלות עליכם. כך תוכלו להיות בטוחים ב – 100% שהבחירה הסופית תהיה תואמת לציפיות של שני הצדדים. הנה כמה אפשרויות שאנחנו היינו מציעים לבן שלנו:

  • גינה שנמצאת בקרבת הבית
  • בבית או בחצר הבית במידה ויש מקום
  • במנהל הקהילתי (המתנ"ס) של השכונה

מסיבת יום הולדת לבנים

השלב ה – 2 לתכנון יום הולדת לבן: בירור אודות מפעיל מומלץ

בשלב השני אתם צריכים לערוך בירור אודות הפעלת יום הולדת לבנים בלבד. יש לא מעט מפעילים שיש להם ניסיון עם בנים בגילאים שונים. ראוי לציין כי מדובר כאן בעניין חיוני. שכן, בנים נוטים להשתולל. המפעיל צריך להיות אדם מנוסה שיודע איך להרגיע אותם תוך כמה רגעים. אנחנו ממליצים לכם להזמין קוסם או כל מפעיל אחר שיציג בפניכם הוכחה של עבודות קודמות עם בנים.

 

השלב ה – 3 לתכנון יום הולדת לבן: תוסיפו מתנפחים לרשימה

חשוב מאוד שתיידעו את הבן שלכם כי צפויים להיות מתנפחים באירוע. כן, קראתם נכון. פה אתם לא מתייעצים – אתם מודיעים. אם אתם רוצים אירוע רגוע, עליכם לאפשר לבנים לפרוק את האנרגיות. כך המפעיל יוכל לקבל את הבנים כשהם מעט עייפים (ומאוד מרוצים).

מסיבת יום הולדת לבנים

השלב ה – 4  לתכנון יום הולדת לבן: הזמנת עוגה

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף על תכנון של יום הולדת לבן מבלי להציג בפניכם את השלב של הזמנת העוגה. זה אולי נשמע לכם מיותר, אבל תופתעו לשמוע שהורים רבים לחוצים מההכנות האחרות, כך שיש מי שמוצאים את עצמם שוכחים לגמרי מהעוגה. אנו ממליצים לרשום לעצמכם תזכורות על המקרר, השולחן או הדלת, כדי שתזכרו להזמין את העוגה וגם כדי שתזכרו לקחת אותה אתכם.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך תוכלו לתכנן נכון את יום ההולדת לבן שלכם. בשלב זה יש בידיכם את האינפורמציה החיונית, כך שנותר לכם רק להתחיל בהליכים לפי הסדר ולהפיק יום הולדת בלתי נשכח. שיהיה בהצלחה!

מסיבת יום הולדת לבנים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים