3 דרכים לשמור על ילדך מהפרעות קשב

הורים רבים סבורים כי הפרעת קשב בקרב ילדים היא עניין שאי אפשר לטפל בו באופן טבעי. מי שהכירו את שיטת הטיפול הטבעית יכולים לומר להם גם מתוך שינה שיש לא מעט דרכים שיאפשרו לשמור על הקשב והריכוז מבלי ליטול תרופות.

המדריך הנוכחי יציג בפניכם את 3 הדרכים הטובות ביותר שיאפשרו לכם לשמור על הילדים מהפרעות הקשב.

 

תכירו תחילה את המומחים שכותבים את המדריך

המדריך הנוכחי נכתב על ידי מי שיש להם הפרעת קשב שאובחנה אי שם בגיל 14. אי היכולת שלנו לשבת במקום אחד, ההפרעות בכיתה והציונים הנמוכים (למרות שנאמר לנו שיש לנו יכולת גבוהה) גרמו להורים שלנו לבדוק מהו הקושי שגורם לנו למצב שכזה. כשהם גילו שיש לנו הפרעת קשב, היה ברור להם ולנו שתרופות לא יכנסו אל ביתנו.

לכן, חיפשנו יחד דרכים חלופיות והגענו אליהם די מהר. היום, אנחנו בשנות ה – 30 שלנו ומתמודדים יפה עם הפרעת הקשב שלנו שכמעט ובלתי מורגשת. שכן, ברגע שמכירים בה ולומדים איך לחיות עמה, היא יכולה להיות שקטה ורגועה. הישארו אתנו ותגלו מהם 3 הדרכים שעזרו לנו ולילדים אחרים להישמר מפני הפרעות הקשב.

תכירו תחילה את המומחים שכותבים את המדריך

הדרך ה – 1 שתאפשר לכם לשמור על הילד מהפרעת הקשב

הדרך הראשונה שתאפשר לכם לשמור על הילד מהפרעת קשב היא מנוחה באופן שמותאם לו. אם אתם רואים שהוא לא מסוגל לשבת בכיתה ולהקשיב לדברים של המורה, תדעו שזה הזמן לשאול אותו: מה התנוחה שתהיה נוחה לך כרגע? אנחנו למשל מצאנו ששכיבה על הבטן (על מזרון שהוצב בכיתת הלימוד שלנו) הרגיע אותנו במיוחד ואפשר לנו ללמוד. מורים שמסרו לנו דף צביעה ספיידרמן אפשרו לנו להתרכז ולא להפריע לכיתה בכלל.

הדרך ה – 1 שתאפשר לכם לשמור על הילד מהפרעת הקשב

הדרך ה – 2 שתאפשר לכם לשמור על הילד מהפרעת הקשב

הדרך השנייה נוגעת להיכרות עם רעשים מטרידים. אנחנו למשל, למדנו ביישוב שנמצא בסמוך לשדה התעופה. כך שהרעש של המטוסים נכנס אל תוך הכיתות במהלך הלימודים. אם יש לכם הפרעת קשב, אתם בטח מבינים שמספיק מטוס אחד כדי להרוס את יכולת הלימוד היומית. כדי להתמודד עם המצב, היינו מוצאים את עצמנו לא פעם מניחים רמקול על יד המורה שמתחבר לאוזניות. כך שיכולנו לשמוע רק את המורה, ללא הסחות דעת.

 

הדרך ה – 3 שתאפשר לכם לשמור על הילד מהפרעת הקשב

הדרך השלישית היא כמובן תזונה נכונה. סביר להניח ששמעתם על כך כבר מכל כיוון, ובכל זאת, שימו לב שאתם מעניקים לילד שלכם מאכלים שכוללים את הערכים התזונתיים הבאים:

  • ברזל
  • סידן
  • חלבון

 

שכן, כל אלו יאפשרו לו להתרכז על הצד הטוב ביותר.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שיאפשר לכם לשמור על הילדים מהפרעות קשב. נאחל לכם שיהיה בהצלחה ושתראו שינוי בזמן הקרוב.

3 דרכים לשמור על ילדך מהפרעות קשב

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים