5 טיפים לבחירת טבעת אירוסין

בעת הגעה לרגע המרגש של הצעת הנישואין, הגבר חייב להיות מצויד בפריט המסמל את הרגע- הלוא הוא טבעת האירוסין! סביר להניח שטרם הצעת הנישואין, הגבר חכך בדעתו לא מעט כיצד להפתיע את ארוסתו המיועדת בצורה הטובה ביותר. בין ההכנות לרגע המרגש, בחירת אטרקציות, מסעדה, תיאום מועד וכדומה- ישנה כמובן את בחירת טבעת האירוסין שעתידה להישלף ברגע המתאים ביותר. בחירת הטבעת עשויה להציב אתגר מסוים עבור הגבר, היות ומדובר בעניין של טעם, ובייחוד כשמדובר בתכשיט שמטרתו להיענד לתקופה ארוכה, ולסמל רגשות משמעותיים. במאמר זה, אספנו בשבילכם חמישה טיפים לבחירה מושכלת של טבעת אירוסין.

שלבים מקדימים ברכישת טבעת אירוסין

בבואנו לחפש טבעות אירוסין, חשוב לנו לזכור שהזמן שלנו יקר, ונהיה מעוניינים להיות ממוקדי מטרה ככל האפשר! ולכן, הטיפ הראשון שנוכל להציע לכם- הוא חיפוש ובירור מוקדם באינטרנט. רשת האינטרנט שידרגה משמעותית את תחום שיווק טבעות האירוסין, וכיום זה פשוט מתמיד לבצע בירורים לגבי היצע הטבעות בחנות, נראות הטבעת לבד או כשהיא ענודה על האצבע, מדיניות ביטול או החלפה, וכמובן- מחיר. לפני הכניסה לאינטרנט, נרצה לבחון את הטבעות הקיימות אצל בת הזוג- ולנסות להקיש מהם על טעמה הכללי. ייתכן ונמצא שרוב הטבעות והתכשיטים שלה עשויים זהב לבן למשל- מה שייתן לנו כיוון טוב בבחירת הטבעת החדשה. טיפ נוסף וחשוב הוא, שבד בבד עם הניסיון לקלוע לטעם- לא מומלץ לרכוש טבעת שהיא העתק של טבעות אחרות שכבר קיימות. נרצה שטבעת האירוסין תהיה בעלת טוויסט מיוחד, שימקם אותה ברמה אחרת משאר התכשיטים של בחירת לבנו.

רכישת טבעת אירוסין

לאחר ביצוע הבירורים הנחוצים- הגיע הזמן לרכישה עצמה, ויש מספר נושאים שכדאי לזכור כשאנו ניגשים לעשות זאת. קודם כל- חשוב להבין שתצוגת הטבעת בקטלוג האינטרנט- אינה מבטיחה את הימצאותה בחנות, ולכן נרצה להרים טלפון זריז לפני שאנו יוצאים לכיוון החנות- כדי לחסוך זמן ותסכול מיותרים. כמו כן, שווה להציץ במדיניות הביטול וההחלפה של החנות, כדי להבין עם מי יש לנו עסק- תרתי משמע. טבעת אירוסין כמו כל תכשיט אחר- היא עניין של טעם, ונרצה לאפשר לארוסתנו ולנו גם את אופציית ההחלפה או ההזדכות במידת הצורך. חנויות רבות מציגות את מדיניות הביטול\החלפה באתר האינטרנט, ובמידה ולא- נרצה לקבל על כך אינפורמציה בחנות עצמה, או כבר בעת שיחת הטלפון.

רכישת טבעת אירוסין היא משימה הכרחית בדרך להצעת הנישואין הנכספת! על מנת לבצע אותה בצורה מושכלת, חשוב לזכור מספר נושאים חשובים- שיהפכו את המשימה לפשוטה הרבה יותר. מעקב אחר כללי האצבע הללו, יבטיח לנו סיכוי גבוה ל"פגיעה" לטעמה של ארוסתנו העתידית, ובמקביל- יאבטח אותנו מבחינה כלכלית, בכל מצב שבו נרצה להחליף או להחזיר טבעת מכל סיבה שהיא.

אבעת כסף וטבעת זהב

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים