5 טיפים למשחק מקדים חלומי

אתה מנסה לענג אותה יותר במיטה ולא לגמרי יודע איך? מחפש עוד ועוד טיפים למשחק מקדים שיגרום לה לתענוגות, במיוחד כשהעניינים כבר יתחממו יותר? עיין לרגע במאמר שהבאנו כאן עבורך ותוכל לקבל רעיונות שישנו לטובה כל מפגש מיני שלך איתה.

 

להיות פתוחים ולדבר על הדברים:

זה לא משנה אם אתה מרגיש שצריך לשנות משהו ביחסי המין, לעורר אותם קצת או כל דבר אחר, כי מה שבטוח זה שאם תהיה פתוח איתה ותדבר איתה על הדברים, אתה תיתן לה הרגשה טובה. אומנם אולי היא לא רגילה לזה, אך אם אתה תהיה זה שעושה את הצעד הראשון, הכול ייראה אחרת.

 

מה קורה עם הזקפה שלך:

הטיפ הנוסף שנוכל לתת לך, הוא לבדוק מה באמת קורה עם הזקפה שלך. אולי אתה גומר מהר מידי וזה בכלל לא משאיר מקום למשחק המקדים? אם תגלה שזה העניין, אחרי שתשים לב לדברים, תוכל לרכוש לעצמך ספרי השהייה וליהנות משינוי מאוד משמעותי בעניין הזה.

מדהים לראות כמה גברים שסובלים משפיכה מוקדמת או שפשוט רוצים ליהנות מזקפה חזקה וארוכה יותר, מדווחים על העניין הזה כעל פתרון מדהים.

 

חפש את נקודת הג'י שלה:

רגע לפני כל החדירות וכל הנוחות, תבקש ממנה פשוט לשכב על הגב, קח את הידיים שלך שרוצות כל כך לגעת בה, וחפש את מה שהיא באמת רוצה שתמצא: את נקודת הג'י שלה.

יש כל כך הרבה ספרות, מאמרים ותיאורים של העניין, כך שאם עד היום לא טרחת לחפש את נקודת הג'י שלה, לא ברור מה היא עוד עושה איתך.

אין משהו שיכול לענג יותר אישה מאשר גבר שמתאמץ, מחפש וגם מוצא את נקודת הג'י, אז למה אתה מחכה? כדאי לדעת שגם כאן יש לא מעט אבזור שתוכל להשתמש בו לצורך העניין.

 

שמנים וריחות שמשלטים על כל החושים:

זה אולי נשמע כמו משהו שאתה לא יודע בכלל איך לגשת אליו, אך האמת היא, שהרבה פעמים האווירה עצמה יכולה להשפיע על המשחק המקדים ועל כל מה שיקרה אחריו. לכן, אם אתה יכול לרכוש עוד היום שמנים ארוטיים מיוחדים ולהוסיף להם גם בושם שמגרה במיוחד נשים, למה שלא תעשה את זה?

 

ההשקעה בלבוש מתאים

הטיפ האחרון שלנו למשחק מקדים חלומי, הוא ללבוש משהו אחר. משהו שיגרה אותה, תחתונים שהיא לא תוכל לעמוד בפנים ושכל מה שהיא תרצה לעשות איתם זה לאכול אותם, לתלוש אותם ממך וכך להגיע לעוד שלב בדרך לסקס מדהים.

 

הגיע הזמן להבין

משחק מקדים זה משהו שדורש מחשבה, והאמת היא, שהיום יש לא מעט אזרים שתוכל לקנות ולעשות בהם שימוש. אתה יכול להיות בטוח שהפרטנרית שלך תתלהב מכל העניין הזה מאוד, מה שיוביל להרבה יותר מפגשים מיניים, כך שאין ספק שכדאי להשקיע בנושא.

 

אנימציה - חיי מין

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים